Nabízené služby

Vystavování psů, lekce handlingu, semináře pro začátečníky i pokročilé

Nabízené služby

Vystavování psů, lekce handlingu, semináře pro začátečníky i pokročilé

Vystavování psů

Ať je Váš důvod pro hledání handlera jakýkoli, vždy je nutné mít jasnou představu co hledáte. Vystavení na výstavách v České republice i zahraničí nabízím dle svého výstavního kalendáře. Pokud máte přesnější představu například klubovou výstavu s uchovněním, není problém se dohodnout individuálně.

V případě, že nemáte dostatek času je možné vyjet s Vaším pejskem na výstavu. Zde je obsažena kompletní péče od přihlášky až po vystavení a hladký návrat domů. Pro ulehčení předání Vašeho miláčka je možné využít i hlídací služby. Tuto službou většinou využívají pracovně vytížení majitelé či chovatelé pro výstavy v zahraničí. Několikrát v roce vyjedu na tzn. rychlý šampionát. Tedy na výstavu kde je možné získat titul šampion za víkend.

Cena vystavení pejska na výstavě kde je doprovázen majitelem se pohybuje od 250Kč. Tato služba je bez garance času vystavení. V případě služby VIP handling je cena od 750Kč. Výjezd do zahraničí, výstava bez účasti majitele či klubem pořádaná výstava vyžaduje včasnou rezervaci předem. Cena za práci bez dopravy se pohybuje od 1000Kč/den.

VIP handling - co to je?
Tuto službu můžete využít na výstavách kde jsem přítomna, ale již mám plnější program. Služba Vám zaručuje, že budu zaručeně k dispozici pro vystavení Vašeho pejska. Ideální pro případy úrazů majitele.

Lekce handlingu

Pokud Vás vystavování v kruhu tlačí jako nové boty, není to správné. Individuální lekce jsou přizpůsobeny na míru celému cvičícímu páru - tedy páníčkovi i pejskovi. Základním kamenem handlingu je souhra a pochopení jeden druhého. Každá hodina je ušitá na míru Vašim potřebám. Nezáleží na tom zda jste začátečníci a nebo pokročilí vystavovatelé.

Individuální hodinu můžete využít i v případě jednorázového problému. Místo a čas schůzky si určíte sami. Můžeme probrat různá témata: systém výstav, anatomie a mechanika pohybu, výstavní terminologie, jaké vodítko a proč, motivace nebo figury a pohyb v kruhu. V případě cvičení mimo Hradec Králové a Prahu je nutno počítat s náklady na dopravu.

Semináře

Již několik let pořádám semináře pro začátečníky a pokročilé. Od roku 2016 i hodiny pro ostřílené výstavní matadory. Pro cvičáky a skupinky přátel je možné uspořádat semináře individuálně.

Před každou větší výstavou pořádám skupinové cvičení s nácvikem problémových situací v kruhu. I po 14 letech v kruhu mě neustále věci překvapují a se svými klienty se snažím na takové situace připravit. Skupinová cvičení se konají v Praze a v Hradci Králové. V Praze cvičím po celý rok, máme možnost využití kryté haly.

Mám zájem o služby!