Reference zákazníků

Jak o mně a mých službách hovoří moji současní zákazníci

Reference zákazníků

Jak o mně a mých službách hovoří moji současní zákazníci

Lenka Fránková – chovatelská stanice Leneli – krátkosrstá kolie

Katku mohu jen doporučit. Nic pro ní není problém.

Mé psy předváděla několikrát, skoro vždy se vyskytl nějaký „problém“, např. vypadla doprava, fenka se chystala hárat a s ní se vezl ještě pes, který fenu obtěžoval, nebo onemocněl někdo, kdo měl jet také a byl pro zdar celé akce velmi důležitý… Katka to naprosto vždycky zvládla, vlastně ani nevím jak, protože asi jen kdyby mi to všechno vyprávěla, trefil by mě z toho šlak . Pamatuju si, jak absolvovala několikahodinovou jízdu z Třebechovic do Litoměřic se skoro třicetikilovou fenkou na klíně, protože po poruše domluveného auta jela narychlo s kamarádkou v jejím autě - polovičním, zato s dvojnásobnou posádkou lidí i psů. Fena se prostě jinam nevešla, ale Katka, když něco slíbí, tak to prostě splní, i kdyby z toho měla mít platfus.

A teď vážně – profesionální péče o svěřené psy, profesionální předvedení v kruhu, co tahle holka slíbí, to splní, i kdyby sama spát neměla – a když má někde být, tak tam je. To je Katka Pánková. Je mi ctí s ní spolupracovat, děkuji jí za společnost na výstavách, kde jsme byly spolu, za péči o psy, když je vezla sama a za všechny dovezené tituly. Doufám, že fronta na její služby nebude příliš dlouhá, ráda bych i já pokračovala ve spolupráci.

ICh. ADJARA BELA Leneli - 2x CAC, 2x CACIB - dokončen Bulharský šampion, Bulharský Granšampion, Balkánský šampion a MULTIŠAMPION

Klub Ch., Klub Ch. práce, Ch., VetCh. ČR a SR, BAYLA BAYLA Nirreterrit – V1 ve veteránech

CIFRŠPIÓN Leneli - V1, CAC

Dirk Peine – chovatelská stanice of little Wonderland - sheltie – Německo

Dirk Peine – chovatelská stanice of little Wonderland - sheltie – Německo

Hello Katerina, Merlin has the time well-liked with you. Of course I would give you back a dog. You've done your job well!

Virtual Village Slow Fox from Dangeros Dream – CC

Pavla Sedlmajerová – chovatelská stanice ze Sedlmajerovy vily – sheltie

Katku znám již spoustu let a mé zkušenosti s ní jsou velmi dobré. Jednolo se jak o handling a to na klubové výstavě kolií a sheltií kdy s mou fenkou shelie ve třídě otevřené získala známku V2 Res CAC. Také jí patří dík za to že se o fenku vzorně starala po dobu kdy ji měla u sebe ubytovanou. Děkuji Katko a doufám že do budoucna naše spolupráce bude pokračovat. Sedlmajerová Pavla

Bayly Blue z Boží zahrady – r. CAC (klubová výstava z 8 fen, za fenou s BOB)

Ing. Jana Prokešová - chovatelská stanice Cofi Capito - australský ovčák

Bayly Blue z Boží zahrady – r. CAC (klubová výstava z 8 fen, za fenou s BOB)

MVDr. Eva Fialová - chovatelská stanice z Arcamony - sheltie

Ch. Lovesome Unusual Rose - BOB, 2xCACIB, 2xCAC

ICh. Lovesome Dreamjoker - BOB, CACIB, CAC, 2x r. CAC

Marcela Nováková - chovatelská stanice Mount Mckinkey - australská kelpie

C. I. E. DEFTY BLUE Mount Mckinkey  - 4x BOB (1x Evropská výstava psů), 2x CACIB, Zagreb Winner 2013, mnoho CAC

Ich. Royal Coctail JUMPER BLACK - Výborný 1 ve třídě veteránů na klubové výstavě – BOB, CACIB, CAC, 2x r. CAC

C. I. E. / Ch. ARROGANCE z Lodice - V1, BOV - dokončen Veterán šampion České republiky

Tímto bych ráda poděkovala Katce za předvedení naší zlaté dlouhosrsté kolie Giulii Gold Fredina Agi 19. 7. 2014 na národní výstavě v Mladé Boleslavi, kdy se především díky ní umístily na prvním místě v mezitřídě a získaly titul CAC. Moje uznání Katce je o to větší, že Giulia nemá výstavy příliš ráda, zvládnout ji není jednoduché, a i přesto spolu získaly největší úspěch ve výstavní kariéře naší fenky. Katka předvedla profesionální přístup, kdy se dovedla sladit s naší Giuliou, aniž by se předtím kdy znaly. Pokud bude v budoucnosti další příležitost, budu ráda, pokud Katka předvede kteréhokoliv z našich koliích miláčků.

Svou fenku Jeopardy Ever After (Giu) jsem poslala s Katkou Pánkovou na dvoudenní výstavu do Srbska. Pro Giu to byla nejdelší cesta do zahraničí, kterou absolvovala, navíc poprvé beze mě. Katka se o Giu vzorně starala, informovala mě jak dojeli a každý den jsem měla po odvystavování informace o tom, jak se jí Gia předváděla a jak dopadli. Na mezinárodní výstavě dostali v konkurenci ocenění cacib a na národní výstavě ocenění cac. Na fotografiích a videu ze Srbska je vidět, že Katka Giu skvěle předváděla – nádherně jí běhala a moc hezky stála ve výstavním postoji. Na to, že je Gia zvyklá vystavovat se pouze se mnou, si s ní Katka poradila naprosto báječně, je vidět, že má s handlingem bohaté zkušenosti. Velmi jsem i ocenila velmi rychlé vyúčtování všech cestovních nákladů. Děkuji Katce za to, že Giu na výstavu vzala a ráda jí ji kdykoli zase půjčím.

Martina Součková – chovatelská stanice z Mrače – dlouhosrstá kolie

Ch. Giulii Gold Fredina Agi - 3x CAC CZ, CACIB, BOS, dokončen šampion CZ

C. I. B. Jeopardy Ever After  -  2x CAC, CACIB, dokončen šampion Srbska

Ing. Iva Baráková – chovatelská stanice BriBiaDai - belgický ovčák Groenendael

Naše zkušenosti jsou velmi kladné, jednalo se o handling při klubové výstavě belgických ovčáků. Katka vystavovala 2 feny, s mladší získala CAC a ČKŠ a s druhou si vyběhala v závěrečných soutěžích BIS tříd čestných děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

DAIME BALPOA  - CAC, ČKŠ

S. R. S. KLCH. CH. JCH. BIANCA BALPOA - BIS třídy čestné na klubové výstavě

Dita Ungerová – chovatelská stanice Bíla Kaifa – krátkosrstá kolie

Se slečnou Pánkovou spolupracuji již několik let. Vždy jsem byla spokojená s férovým jednáním, laskavým přístupem k pejskům i s výtečnou úrovní předvedení. Díky ní jsou naši psi ověnčeni několika tituly navíc. důkazem toho, že se o psy příkladně starala je pro mne to, že se na ni náš Belfast vždy nesmírně těší a vítá ji jako svou oblíbenou tetu. Za sebe mohu doporučit.

ICh. BELFAST Bila Kaífa - 2x CAC, 2x CACIB, 2xBOB, BIG 3 - Bulharský šampion, Bulharský Granšampion, Balkánský šampion

Klára Aubrechtová – chovatelská stanice z Vetraku – miniaturní bulteriér

Děkuji za super handling. Ačkoliv pes handlerku neznal, a je trochu divočejší, vše zvládla bez problémů, psa výborně předvedla. Díky jejímu předvedení a pomoci můj pes dodělal CH CZ! Za oba 2 dny děkuji za výsledky CAC, CACIB a BOS :)))

CH.‚ JCh. Macallan Fine Oak Ventur - CAC, CACIB, BOS